|
FÉRFI EGYÉNI |
|
1 |
Kálmán Péter |
44000m |
2 |
Danyi József |
38100m |
3 |
Leel-Őssy István |
28800m |
4 |
Buchta Krisztián |
26500m |
5 |
Marcsik Tibor |
12000m |
|
|
|
|
NŐI EGYÉNI |
|
1 |
Doszpoth Piroska |
18000m |
2 |
Sándor Judit |
15200m |
|
|
|
|
FÉRFI CSAPATOK |
|
1 |
Egri Hősök (Balázs Dóra, Jobbik Leila, Bohati Kende, Kiss Szabolcs, Kertész balázs, Bisztricki Sára) |
46600m |
2 |
CrossGenesis (Ács Gergely, Csóka Gábor, Lakatos Bence, Bíró Attila, Varga Csanád, Berényi Bettina, Molnár Enikő Julanna) |
41300m |
3 |
Egri Várvédők (Lázár Rita, Jelencsik András, Kiss Henrietta, Beniczky Péter, Pál Balázs, Marczis Dávid) |
40900m |
4 |
Hallók & Csikócák (Varga Eszter, Buday Zsófia, Ureczky Bálint, Menczelesz Dániel) |
34650m |
5 |
Úszókör (Soós Gábor, Sőr Mariann, Kis Eszter, Dévai Attila, Szamos József, Schmidt Norbert) |
34600m |
6 |
Vizibolhák (Dr Mohos László, Nagy Dávid, Mohos Lilla, Rátkai Tamás) |
33950m |
7 |
Czérna -Team (Fődi János, Simon Jázmin, Fülöp Félix, Fülöp Marcell, Kovács Tamás, Tóth Eszter, ifj Fődi János) |
33850m |
8 |
Sztk tri-Swimmers (Molcsán Eleónora, Csillag György, Tar Miklós, Boda Attila, Simon Nikoletta) |
32600m |
9-10 |
SC (Agadha, Tarkó László, Parimal, Imre Péter) |
32200m |
9-10 |
Alufe Kft (Farkas Béla, Hergert Béla, Szabó László, Rigó Zoltán, Takács Ferenc, Frank Péter, |
32200m |
11 |
Fittattila H2O team (Szilágyi Attila, Szilágyi Barnabás, Oertel Nándor, Szebeni Zsófia) |
31150m |
12-13 |
Garzon barátai (Hermann Tibor, Dr. Kiss Sándor, Gáspár János, Pisch Klára, Csizmazia Petra, Rétfalvi Gergő, Pál Patrik) |
30600m |
12-13 |
Szuperszónikusok (Józsa Ádám, Sólyom Eszter, Bereczki Zsolt) |
30600m |
14 |
Spontanti (Knáb Tamás, Bernáth Bence, Murányi Bence, Dienes Zsolt, Varga Viktor Richárd) |
30300m |
15 |
Vizi csigák (Fekete Judit, Vági Zoltán, Felkete Eszter, Bánovics Károly, Ács Péter, Horváth Mihály, Szalontai István) |
29500m |
16 |
Budai Cápák (Kalló Ágnes, Balázs Eszter, Skrek János, Huszár András, Haraszti Márton) |
28800m |
17 |
Szabó Pista bandája (Mojzes Ádám, Szabó István, Szabóné Nagy Irén, Simon-Móricz Melitta, Sarus Tamás, Kovács Ádám, Schaffer Móric) |
28450m |
18 |
TRI-sek (Kasza Péter, Holcsek Roberta, Szalontai Attila, ifj. Szalontai Attila) |
23700m |
|
|
|
|
|
|
|
NŐI CSAPATOK |
|
1 |
The powerpuff girls (Beták Anna, Pozsonyi Ágnes, Orbán Anna, Orbán Sára, Töröcsik Etelka, Kerekes Katalin) |
43500m |
2 |
Egri lánykák (Pálfy Andrea, Nyitrai Orsolya, Molnár Bea, Tóth Csilla, Pónyi Anna, Ponyi Réka, Marczis Gréta) |
37000m |
3 |
Vizipipa Moms (Cseke Bernadett, Lámer-Sujtó Alexandra, Dodek Ágnes, Maknicsné Ablonczy Eta) |
31400m |
4 |
Szeretünk úszni (Kozma Ibolya, Kőhalmi Pásztor, Márta,Tábor Katalin,Takács Zsófi, Szilárd Zsuzsanna, Lőrincz Dorottya) |
28300m |
5 |
Pécsi Viziboszik (Ratkai Györgyi, Kiss Dezsőné, Dr. Mézes Beáta, Bódis Éva) |
27300m |
Tisztelt Szervezők!
Először is szeretném megköszönni, hogy beugróként részt tudtam venni a 12 órás úszáson.
Az eredménylistán kérném a vezetéknevem kijavítását (egyéni, férfi, 3. hely). Előre is köszönöm!
További munkájukhoz kívánok kitartást, erőt és egészséget!
Tisztelettel: Leel-Őssy István
Kedves István!
Köszönjük a visszajelzést, javítottam a nevet.
Önnek is minden jót, találkozunk a következő versenyen! 🙂
Üdvözlettel,
Kapusi Balázs