EGYÉNI |
||
FÉRFIAK | ||
1 | Király Balázs | 31200m |
2 | Leel-Őssy István | 28200m |
3 | Tóth Béla | 26100m |
4 | Bihari Árpád | 23700m |
5 | AGADHA | 21200m |
6 | Zimányi András | 21000m |
NŐK | ||
1 | Bachstädt Ildikó | 33600m |
2 | Orbánné Kerekes Katalin | 28300m |
3 | Lengyel Stella | 20000m |
4 | Kálóczy Zsuzsanna | 16600m |
CSAPATOK
FÉRFIAK:
1. helyezett:
LAMANTEAM SPECIÁLIS HOSSZÚTÁVÚSZÓ KÜLÖNÍTMÉNY | 47100m |
MOLNÁR MÁTÉ | |
KÁLMÁN PÉTER | |
PERESZTEGI ÉVA | |
DR SZIGETI TAMÁS |
2. helyezett:
DTSE 3 | 44500m |
MAKRAI GÁBOR | |
KÁLLAI BENDEGÚZ | |
KÁLLAI BOTOND | |
HEGEDŰS KRISTÓF | |
PÁLOS KRISTÓF | |
KOCKA LÁSZLÓ | |
ESZENYI ÁBEL |
3. helyezett:
EGRI CSILLAGOK | 44300m |
ERDŐS PÉTER | |
PÁLOK BENCE | |
BOHATI KENDE | |
PÁLFY ANDREA | |
MARCZIS DÁVID | |
MÁTÉ GÁBOR |
4.
ACÉLSZÍV | 43900m |
CSAJBOK TAMÁS | |
BEREKMÉRI ISTVÁN | |
HANZIK ANDRÁS | |
MACZULA ZOLTÁN | |
SAROK PÉTER | |
VAD LORÁNT |
5.
KANIZSAI ÚSZÓKLUB | 40650m |
BEHAROVIC ENIS | |
DOMOKOS GÁBOR | |
BALOG ATTILA | |
GOJKOV SÁRA | |
BEHAROVIC ERVIN | |
TANDI ADEL |
6.
DEBRECEN 2 | 40400m |
SZASZKÓ JÁNOS DR | |
BUJNA LILLA | |
TÓTH SZILVESZTER | |
RENTKAI LÁSZLÓ DR | |
7.
FRÖCCS | 40200m |
AMBRUSCH TAMÁS | |
OESZÁGH JÓZSEF | |
BAKONYI TAMÁS | |
HOMORÓDI ENDRE | |
ÖLVEGYI ISTVÁN | |
SZALAY SZABOLCS | |
NAGY TAMÁS |
8.
DTSE FIÚ | 39050m |
KOVÁCS ÁKOS FLÓRIÁN | |
DR ESZENYI ZOLTÁN | |
FROHMANN TAMÁS | |
FÜZESY DÁVID | |
MÁLTESICS TAMÁS | |
MOLNÁR ATTILA | |
PÖTÖR ZOLTÁN |
9.
DEBRECENI BÁTOR SZENIOR | 36000m |
LEGOZA ÉVA | |
TAKÁCSNÉ KANCSÁR KATALIN | |
PŐSZE ANDRÁS | |
BANKÓ DÁVID | |
NAGY ISTVÁN |
10.
PÉCSI VÖRÖS METEOR SPORTKÖR 1. | 35700m |
RATKAI GYÖRGYI | |
KIRÁLYNÉ CSIRKE ESZTER | |
SZABÓ JÁNOS | |
GÁL KRISZTIÁN |
11.
POCI TEAM | 31400m |
SOMLYÓ MÁTÉ | |
BENKŐ GÁBOR | |
FARKAS ZSOLT |
12.
ALUFE KFT | 30900m |
FARKAS BÉLA | |
FRANK PÉTER | |
HERGERT BÉLA | |
NÉMETH DÁNIEL | |
RIGÓ ZOLTÁN | |
MARKÓ CSABA |
13.
GARZON BARÁTAI | 27700m |
HERMANN TIBOR | |
MARCZ HENRIK | |
DR KISS SÁNDOR | |
KLÉR ZOLTÁN | |
KLÉR ZOLTÁNNÉ | |
GÁSPÁR JÁNOS | |
PÁL PATRIK |
14.
SCA FIÚ | 23150m |
MARSHALEK PÉTER | |
KISS KONRÁD | |
HAMMER ANDRÁS | |
SÁRI ISTVÁN | |
TAJTI TAMÁS |
15.
CSAPDOSÓK | 20150m |
ZSOLTAI KÁLMÁN | |
JUHÁSZNÉ APPEL MÓNIKA | |
CSERNYEY TAMÁS |
NŐI CSAPATOK
1. helyezett:
VÍZIHULLÁK | 44200m |
KOVÁCS KATA | |
SZABÓ REGINA | |
SZABÓ ANNA | |
NAGY ZSÓFIA | |
VITÉZI ANNA | |
SZABÓ REGINA | |
SAJNER EDIt |
2. helyezett:
EGRI LÁNYKÁK | 41450m |
MARCZIS GRÉTA | |
BALÁZS DÓRA | |
PONYI ANNA | |
PONYI RÉKA | |
MOLNÁR BEA | |
LÁZÁR RITA |
3. helyezett:
DTSE AMAZONOK | 31400m |
KRAUSZ MAGDOLNA | |
TAKÁCS TÍMEA | |
OSZTOPÁNYI GEORGINA | |
MIHÁLYI FRUZSINA | |
SZALONTAI JUDIT | |
OROSZNÉ DEBRECENI RÉKA | |
CARROL BERNADETT |
4.
RAINBOW | 24600m |
DYUTIVARDHINA | |
KUKORA KATALIN | |
FEKÉSHÁZY TERÉZ | |
FENYŐSY ÁGNES | |
MEZEI ZSUZSA | |
ODZE ANDI | |
BERZSENYI MÁRTA |
5.
Pécsi VÖRÖS METEOR SPORTKÖR 2. | 24250m |
TARCAI IBOLYA | |
POZSGAI CSILLA | |
DR MÉZES BEÁTA | |
KISS DEZSŐNÉ |
Tisztelt Szervezők!
Kérném a 2016-os Székesfehérváron rendezett éjszakai úszás eredménylistájának a módosítását a honlapukon. Leel-Őssy István (Debreceni Honvéd SE) EGYÉNI FÉRFI kategóriában, NEM 1. lettem a versenyen hanem 2. A teljesített eredményem NEM 41700 m hanem 28200.
Tisztelettel: Leel-Őssy István
Tisztelt István!
Köszönjük az észrevételt, javítottam, elnézést kérünk a kellemetlenségért!
Tisztelettel:
Kapusi Balázs